REMESELNÉ CENTRUM | Objednajte u nás.
You are here:

BAUDER

Strechy s istotou

Systém plochých a šikmých striech

BAUDER | Špecialista na strechy a technické izolácie

Už viac ako pred 160 rokmi, v spoločnosti vznikli prvé výrobky určené na strechy. Dnes je Bauder označenie pre vysokokvalitné a bezpečné strechy – trvalé, hospodárne a udržateľné, s cieľom poskytnúť dokonalosť vo všetkých oblastiach. Keďže je to rodinná spoločnosť riadená vlastníkmi, nie je pod tlakom snahy o maximalizáciu krátkodobého zisku, ale môžu dodržiavať stratégiu neustáleho dlhodobého a udržateľného rozvoja podnikania.

Podklad a účel budovy sú kľúčovými faktormi určujúcimi výber správnej strešnej konštrukcie. Na výber sú systémy z asfaltových pásov alebo umelohmotných strešných fólií, časovo úsporné pásy BauderTHERM alebo za studena samolepiaci systém BauderTEC, ako aj rôzne tepelnoizolačné prvky BauderPIR. Možnosti sú rovnako rozmanité ako vaše požiadavky.

Máme optimálne riešenie pre každú situáciu a s radosťou vám poradíme pri výbere strešnej konštrukcie.

Systémové riešenia pre vegetačné strechy

BAUDER | S každou vegetačnou strechou obnovíte kúsok stratenej prírody

Premena strechy na účelovú plochu je trendom súčasnosti. Nezáleží, či si želáte jednoduché extenzívne ozelenenie alebo plnohodnotnú strešnú záhradu, či využívané pochôdzne alebo pojazdné plochy.

Bauder ako prvý výrobca vyvinul kompletné systémové skladby – od parozábrany až po samotné ozelenenie. Svojim zákazníkom, aj prostredníctvom nás, ponúka všetko z jednej ruky.

Uvedomujeme si totiž, že k funkčnému ozeleneniu strechy patrí vysokokvalitná, a teda bezpečná strešná skladba.

Systémové riešenia pre šikmé strechy

BAUDER | Systémové riešenia pre šikmé strechy

Konštrukcia strechy, vplyv poveternostných podmienok, vnútorná úprava zošikmenia strechy, sklon strechy, využívanie budovy a energetické požiadavky sú rozhodujúcimi faktormi pri výbere vhodného systémového riešenia šikmej strechy.

Bez ohľadu na to, či je použité debnenie, viditeľné krokvy alebo obložená lícová strana, spoločnosť Bauder poskytuje pre všetky možnosti vhodnú kombináciu nadkrokvových, kombinovaných alebo vnútorných tepelnoizolačných prvkov, a to s potrebnými podkladovými pásmi, poistnými hydroizolačnými vrstvami a parobrzdami, ktoré sú súčasťou systému.

Široká ponuka výrobkov je doplnená pestrou škálou užitočného príslušenstva. Radi vám poradíme pri výbere vhodného systémového riešenia.

close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.