REMESELNÉ CENTRUM | Objednajte u nás.
You are here:

Výrobky z ocele a systémové výrobky pre stavebný priemysel

Lindab - plechové strešné krytiny, odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky

Švédsky koncern Lindab už viac ako pol storočie vyvíja, vyrába a predáva produkty z tenkostenných plechov, vďaka čomu dnes patrí k vedúcim lídrom na stavebnom trhu v celej Európe.

Centrála spoločnosti sa nachádza v švédskom meste Grevie a spoločnosť dnes pôsobí vo viac ako 30 krajinách Európy, pričom zamestnáva približne 5 100 zamestnancov.

Na Slovensku Lindab vyrába vysokokvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis.

Lindab ponúka 9 základných systémových riešení: Mega, Maxima, Profil, Goodlock, Topline, Roca, Seamline, Click SRP a SolarRoof.

Lindab Mega | Atraktívna veľkoformátová krytina s veľmi vysokou vlnou
Lindab Mega

Atraktívna veľkoformátová krytina s veľmi vysokou vlnou v románskom štýle. Jej tvar dokonale kopíruje klasickú škridlu, a preto je vhodná pre tých, ktorí preferujú tradičný vzhľad krytiny.

Lindab Maxima | Veľkoformátová krytina s kvadratickým nádychom
Lindab Maxima

Veľkoformátová krytina s kvadratickým vzhľadom. Krytina Lindab Maxima je vybavená rovnako ako všetky krytiny Lindab kapilárnou drážkou proti vzlínavosti vody. Aplikácia na strechy je možná už od sklonu 8˚, ak nie sú potrebné priečne spoje.

Lindab Profil | Najpredávanejšia veľkoformátová krytina
Lindab Profil

Najpredávanejší variant na trhu a najobľúbenejší typ veľkoformátovej strešnej krytiny. Má jemný profil a jej aplikácia na strechy je možná od sklonu 8°,ak nie sú potrebné priečne spoje.

Lindab Topline | Veľkoformátová krytina so zvýrazneným 3D profilom
Lindab Topline

Veľkoformátová krytina, profilovaná do tvaru klasických strešných škridiel s vysokým profilom (42mm). Ako jediná má začiatok a koniec tabule v tvare 3D vlny. Je vybavená dokonale prepracovanou poistnou vodnou drážkou, ktorá v mieste napojenia slúži ako ochrana proti zatečeniu aj pri extrémnych poveternostných podmienkach.

Lindab Goodlock | Jediná plechová krytina bez viditeľných skrutiek
Lindab Goodlock

Strešná krytina, ktorá je vyvinutá tak, aby ste ju nemuseli spájať skrutkovaním. Celý strešný systém je zámkový, čo znamená, že do seba presne zapadá. Nie je preto potrebné prevŕtať plech skrutkovaním.

Lindab Roca | Krytina s minerálnymi zrnami
Lindab Roca

Maloformátová plechová strešná krytina s minerálnym posypom. Pripomína tradičnú škridlu, pričom si zachováva nízku hmotnosť oceňovanú pri veľkoformátových krytinách.

Lindab Seamline | Tradičná falcovaná strešná krytina
Lindab Seamline

Drážková (falcovaná) krytina s nadčasovým vzhľadom. Jej princíp spočíva v súvislých oceľových pásoch (alebo tabuliach) kladených od odkvapu k hrebeňu, spojených dvojitou stojatou drážkou (falcom). Falc má výšku 25 mm, je vytvorený sfalcovaním dvoch plechových pásov špeciálnym falcovacím strojom. Takéto spojenie zabezpečuje absolútnu nepriepustnosť spoja.

Lindab SRP Click | Moderná krytina pre novostavby a rekonštrukcie
Lindab SRP Click

Elegantná strešná krytina. Vychádza z tvaru falcovanej strešnej krytiny. Jej elegantný vzhľad, veľký výber farieb, dlhá životnosť a nulová údržba ju predurčuje na široké využitie, zvlášť pre moderné stavby. Krytina Lindab SRP Click je vhodná aj pre nízke sklony (od 7 °). Môžete si ju vybrať v hladkom prevedení alebo v prevedení Dn (je vybavené dvoma radmi prelisov po dĺžke, vďaka čomu je krytina pevnejšia a minimalizuje vlnenie a hlučnosť).

Lindab SolarRoof | strecha s elegantným a moderným vzhľadom, ktorá vyrába “zelenú” elektrinu.
Lindab SolarRoof

Komplexný balík riešení, ktorý obsahuje strešnú krytinu s integrovanými fotovoltaickými panelmi vrátane výkonových optimalizérov a fotovoltaického meniča napätia. V mobilnej aplikácii môžete sledovať výrobu elektriny v reálnom čase. Lindab SolarRoof má širokú škálu využitia: je vhodná pre budovy v pamiatkovo chránených oblastiach, ale aj pre novostavby či rekonštrukcie.

close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.