You are here:

Poradenstvo

Ste investor a chcete strechu, pod ktorou bude vaša rodina aj majetok na dlhý čas v bezpečí pred poveternostnými vplyvmi?

Rozhodujete sa medzi vhodnosťou tej či onej strešnej krytiny?

Nie ste si istý, či skladba strešného plášťa, ktorú vám navrhol váš zhotoviteľ stavby, je správna?

Máte staršie strešné okná cez ktoré vám do podkrovia preniká slnečné žiarenie a interiér sa prehrieva tak, že sa v ňom nedá vydržať?

Príďte k nám na kávu.

Na našom strešnom modeli vám vysvetlíme fungovanie strechy, predvedieme vhodné spôsoby tienenia/presvetlenia podkrovia výrobkami VELUX a navrhneme vám vhodné materiály strešného plášťa z plechových krytín šikmých striech výrobkami PREFA, VMZINC, Lindab, Ruukki, asfaltových a PVC krytín plochých striech Bauder.

Poradíme vám – strechám a strešným systémom rozumieme.

Ste remeselník, ktorý správne dokáže zhodnotiť svoje úsilie, chce sa pri práci spoľahnúť o 100% funkčnosť svojho náradia, ktoré mu vyrába zisk?

Príďte k nám na kávu.

Príďte k nám na kávu. Chyťte a vyskúšajte si ručné náradie Stubai, elektrické a akumulátorové náradie Festool, pneumatické a plynové klincovačky KMR. K celému nášmu sortimentu zabezpečujeme aj poradenstvo a servis.

Ručné, elektrické a akumulátorové náradie v našom REMESELNOM CENTRE

Ste majiteľ firmy, ktorý si váži svojich pracovníkov a chce im zabezpečiť pracovné pomôcky, odevy a obuv, v ktorých bude radosť celý čas pracovať?

Ste majster, ktorý nechce neustále, po krátkej dobe, kupovať nové a nové ochranné prostriedky?

Príďte k nám na kávu.

Naši pracovníci vám do vášho pracovného prostredia doporučia to najvhodnejšie a najkvalitnejšie čo u nás máme – pracovné ochranné pomôcky GEBOL, pracovné oblečenie MASCOT, pracovnú obuv MONITORSCHÜTZE-SCHUHE.

Pracovné ochranné pomôcky, oblečenie a obuv pre vás

Raz skúsiť je lepšie ako stokrát počuť.

Príďte k nám na kávu alebo len tak. Radi Vám poradíme.

Kontaktujte nás ešte dnes!
close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.