You are here:

Bezpečnostná pracovná obuv, ktorá nekráča po vychodených chodníkoch…

Ako vznikol MONITOR

Majitelia tejto značky prišli na nápad modernej pracovnej obuvi počas túry v pohorí Monitor Mountain v Nevade. Píšu o sebe: 

„Už vtedy sme mali odlišné myslenie. Uvedomili sme si, že je možné vytvoriť novú generáciu bezpečnostnej obuvi založenej na technických turistických topánkach. Bol to základ pre našu značku, ktorú sme pomenovali podľa pohoria, kde sme sa inšpirovali.“

Schopnosť zmeniť myslenie. Vidieť to, čo ostatní nevidia, rozísť sa s konvenciami a raziť si vlastnú cestu – robiť veci po svojom je podstatou značky MONITOR.

Bezpečnosť a potreby používateľa

Pri vývoji nových produktov sa vždy kladie dôraz na bezpečnosť a potreby používateľa. Základom bezpečnostnej obuvi budúcnosti sú značné skúsenosti a hlboké znalosti anatómie chodidla v kombinácii s najnovšou technológiou výroby obuvi.

Starostlivo vybrané materiály, solídne spracovanie a inovatívne myslenie zabezpečujú technicky vyspelú obuv s vlastnosťami ako nízka hmotnosť, dobrá priedušnosť a tlmenie nárazov. Obuv MONITOR garantuje maximálny výkon a pohodlie osem hodín denne a viac.

Jedinečný dizajn a štýl

„Dizajn je ďalšia oblasť, v ktorej sa odlišujeme od ostatných. Nikdy nerobíme kompromisy v kvalite alebo funkčnosti. Zároveň však kladieme rovnaký dôraz na vytvorenie jedinečnej vizuálnej identity, dizajnu a štýlu, ktoré zabezpečia, aby naša obuv vynikla z davu.“

To je pravdepodobne dôvod, prečo sa MONITOR v krátkom čase stal jedným z popredných škandinávskych výrobcov bezpečnostnej obuvi.

Vytvorené pre všetkých, ktorým rovnako ako nám, záleží na tom, čo majú na nohách, a ktorí majú odvahu raziť si svoju vlastnú cestu.

Patríte k nám!?

Navštívte našu predajňu a presvedčte sa sami.

Kontaktujte nás ešte dnes!
close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.