Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci (BOZP) je súbor opatrení a pomôcok, ktoré chránia vašich zamestnancov pri práci. Správne zvolené ochranné pomôcky zodpovedajúce prijatým štandardom sú nevyhnutné pre ochranu zdravia vašich zamestnancov a na zabezpečenie pohody pri práci.

Touto oblasťou sa v slovenskej legislatíve zaoberá zákon č. 124 z roku 2006 o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci ako aj množstvo ďalších legislatívnych predpisov.

V našom REMESELNOM CENTRE vám ponúkame pracovné a ochranné pomôcky od etablovaných značiek GEBOL, Rothoblaas, MASCOT, PETZL, aby ste mali záruku tých najkvalitnejších produktov na trhu.

Profesionálne certifikované pracovné rukavice

Inovatívna veľkoobchodná spoločnosť GEBOL so sídlom v Enns je naším profesionálnym partnerom v oblasti bezpečnosti práce.

Najdôležitejšou funkciou pracovných rukavíc je najlepšia možná ochrana vašich rúk pri akejkoľvek práci. Použite profesionálnu funkciu vyhľadávania GEBOL a nájdite perfektnú rukavicu pre váš projekt.

PETZL – ochranné prilby

Profesionálne ochranné pracovné prilby

Už takmer 50 rokov prináša táto medzinárodná spoločnosť so sídlom vo Francúzsku kvalitu v oblasti ochranných pracovných pomôcok postavenú na rodinnom dedičstve a hodnotách.

Ponúkame vám pracovné prilby PETZL – nevyhnutné vybavenie pre práce vo výškach a v priemysle. Spoľahlivo poskytujú užívateľovi účinnú ochranu proti padajúcim predmetom a v prípade pádu chránia jeho samého. Prilby PETZL sa nosia pohodlne v každej situácii a s modulárnym systémom stavebnicovo riešeného príslušenstva uspokoja rôzne požiadavky profesionálov.

Prilby PETZL | Vynikajúce posadenie na hlave

Hľadáte vhodné ochranné pracovné pomôcky?

Už nemusíte – u nás nájdete široký sortiment kvalitných pracovných rukavíc, ochranných prilieb, okuliarov a respirátorov.

Kontaktujte nás ešte dnes!
close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.