You are here:

Odevný priemysel dnes patrí k najväčším znečisťovateľom životného prostredia vôbec.

Záleží vám na týchto atribútoch? Ste moderný zamestnávateľ, ktorý investuje rozumne a s pocitom zodpovednosti voči životnému prostrediu?

Ak áno, ste na správnom mieste.

To je kvalita, životnosť a udržateľnosť ponúkaných výrobkov.

Dovoľte, aby sme vám predstavili MASCOT.

Za touto značkou stojí dánska rodinná firma založená v roku 1982. 100% vlastníkom spoločnosti MASCOT je rodina Grosbøl. Od svojho vzniku MASCOT neustále inovuje a vyvíja nové pracovné odevy.

O kvalite ich produkcie svedčia aj viaceré celosvetové ocenenia. Kolekcia MASCOT® ADVANCED v roku 2018 vyhrala cenu VSK AWARD v kategórii Remeselné odevy. V tejto kategórii sa hodnotí materiál a konštrukčné riešenie oblečenia, ktoré uľahčujú a zlepšujú prácu profesionálnym remeselníkom. Kombinácia optimálnej funkčnosti, pohodlia a moderného vzhľadu v kolekcii MASCOT® ADVANCED boli rozhodujúcimi faktormi pre udelenie ceny.

Kolekcia SAFETY WORKWEAR

Ponúka oblečenie pre náročných zákazníkov, ktorých jednoznačnou prioritou je bezpečnosť pri práci. Tieto odevy spĺňajú niekoľko faktorov bezpečnosti: sú reflexné, antistatické, nehorľavé, kyselinovzdorné, extrémne zateplené, vetru a vode odolné. Vyberte si špecifikáciu, ktorá je pre vašu prácu dôležitá a my vám doporučíme vhodný druh pracovného oblečenia.

Kolekcia ADVANCED

Je určená pre profesionálnych remeselníkov, ktorí pri svojej práci uprednostňujú flexibilitu a pohodlie, čo je dosiahnuté použitím strečového materiálu. Táto kolekcia predstavuje modernú generácia pracovných odevov, ktoré vzhľadom pripomínajú voľnočasové športové oblečenie. V namáhaných častiach, ako sú kolená a remeselné vrecká, je použitý vysoko odolný materiál Kevlar a Dyneema. V testoch je vlákno Dyneema pevnejšie ako oceľ, preto tieto pracovné odevy dlhú dobu odolávajú veľkej záťaži v najviac namáhaných častiach. Nohavice z kolekcie ADVANCED majú pridané odnímateľné remeselné vrecká z Cordury, čo oceníte najmä pri praní.

Kolekcia ACCELERATE

Je taktiež navrhnutá ako moderné strečové pracovné oblečenie. Je charakteristické tromi základnými farbami: červená, modrá a zelená. Tieto farebné kombinácie často predstavujú vizuálny základ pre rôzne profesie, napr. vodár, elektrikár, stavbár… Oblečenie je veľmi vhodné pre skladníkov, predavačov a marketing, zamestnanci vyzerajú jednotne a štýlovo.

Zďaleka to však nie je jediná prednosť kolekcie ACCELERATE. Viete si v nej vybrať modely ako 100% streč alebo v kombinácii pevného, ale ľahkého Twilu v kombinácii so zónami streču v namáhaných miestach.

Ide o veľmi vydarenú kolekciu moderného vzhľadu – oblečiete sa do práce, ale vyzerá to, ako by ste šli tráviť voľný čas vonku.

Kolekcia UNIQUE

Ide o pracovné oblečenie na ktoré ste zvyknutý. Pracovné nohavice majú vzhľad klasických montérok, materiál je 100% bavlna. Tieto montérky sú určené pre strednú záťaž práce, obzvlášť pre stavbárov, montérov, do autodielní a podobne.

Z jednotlivých modelov si ľahko vyskladáte kombinácie vhodné pre vašich zamestnancov podľa sezóny. Pre svoju vysokú gramáž sú tieto odevy oderuodolné. Navyše sú v rozkroku a vnútorných stranách nohavíc prešité trojitým švom, takže je vylúčené, že sa vám v rozkroku roztrhnú, čo je nedostatkom väčšiny pracovných nohavíc na trhu. MASCOT tento problém veľmi účinne vyriešil práve touto inováciou.

Kolekcia INDUSTRYHARDWEAR

Modely v týchto kolekciách sú určené na vyššiu pracovnú záťaž (ako to už z názvu vyplýva). Gramáž týchto látok je okolo 350 g/m2. Väčšinou sú tieto odevy vyrobené z bavlny alebo kombináciiou poleyesteru a bavlny. Sú veľmi vhodné pre zváračov a do prevádzok, kde sa pracuje pri vysokých teplotách (vysoká pec a pod.).

Nám sa veľmi osvedčili pri prácach na streche, kde sú naši zamestnanci takmer celý rok vystavení striedaniu nízkych a vysokých teplôt, nohavice sú mechanicky veľmi namáhané a prichádzajú do kontaktu s horúcimi plechmi aj tekutými látkami. Tieto pracovné nohavice nám vydržali 12 rokov, čo hovorí samo za seba, preto vám ich na základe našich skúseností vrelo odporúčame.

Veľmi oceňujeme ich dlhú životnosť, trojité švy a hlavne možnosť vybrať si z troch dĺžok (pri všetkých modeloch): pre vysoké, stredné a nízke postavy. Montérky potom nie je potrebné skracovať a kolenačky vám sadnú presne na kolená, ak pri práci kľačíte.

Presvedčte sa sami o kvalite MASCOT.

Potrebujete viac informácií? Pozrite si náš katalóg MASCOT.
Chcete si vyskúšať konkrétne modely a veľkosti?
Navštívte naše REMESELNÉ CENTRUM, prípadne si s nami dohodnite stretnutie.

Kontaktujte nás ešte dnes!
close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.