You are here:

Realizácia striech

Vaše predstavy o bezpečnom bývaní „s nohami v suchu“ dokážeme zastrešiť na dlhú dobu kvalitnými materiálmi a v kvalitnom prevedení prostredníctvom našej „materskej“ realizačnej spoločnosti STRECHY SK, s.r.o. Svoje skúsenosti zbiera už viac ako 12 rokov na stavbách moderného, ale aj historického vzhľadu.

Pre investorov zhotovujeme šikmé, či ploché strechy na novostavbách, zastrešujeme národné kultúrne pamiatky a zabezpečujeme, aby stavby z minulosti pretrvali aj pre nasledujúce generácie.

Rekonštrukcia strechy kaštieľa v Jelšave

Naši kolegovia používajú pri práci najmodernejšie postupy a technológie spracovania plechu a dreva, ale aj metódy, ktoré využívali naši predkovia. Popri tom neustále prehlbujeme praktické skúsenosti a vedomosti svojich pracovníkov na školeniach u dodávateľov.

Vieme Vám zabezpečiť aj realizáciu klasického alebo väzníkového krovu vrátane kvalitných stavebných a spojovacích materiálov.

Strechu vám naši odborníci spoľahlivo zaizolujú tepelnou izoláciou z polystyrénov, čadičových minerálnych vĺn alebo novodobých nadkrokvových PIR izolácií – presne podľa požiadaviek projektanta, resp. investora.

Pri klasických plochých strechách z mPVC a TPO krytiny, vám vieme zrealizovať aj v súčasnosti moderné zelené strechy, ktoré zabezpečujú kvalitnejšie bývanie a sú vhodnejšie pre životné prostredie.

Plochá strecha na Južnej triede 82 – REMESELNÉ CENTRUM

Šikmé strechy realizujeme prevažne z ušľachtilých plechových krytín: hliníkové PREFA, titánzinkové VMZINC, RHEINZINK, aj z medeného plechu.
Sme zároveň predajcovia poplastovaných oceľových plechov Blachprofil v rôznych farebných odtieňoch. Tieto plechy sú vhodné ako „falcovaná“ strešná krytina, ktorú vám „šikovní chlapci od STRIECH“ dokážu zabudovať na strechu k vašej spokojnosti.

Bytový dom na Hlavnej ulici v Košiciach

O tom, že vaša voľba na realizáciu strechy našou spoločnosťou STRECHY SK, s.r.o. bude správna, svedčia aj naše referencie.

close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.