Ručné náradie

You are here:

Profesionálne ručné náradie (nielen) pre tesárov a klampiarov

Výrobky tejto renomovanej rakúskej spoločnosti sú charakteristické prémiovým spracovaním a spoľahlivosťou v záťaži. Uvedené vlastnosti sú dosiahnuté použitím vysokokvalitných zliatin ocele a ich následných tepelným spracovaním. Dlhoročné skúsenosti, ktoré odrážajú potreby majstrov a zákazníkov, doviedli výrobky STUBAI k úplnej dokonalosti a obľúbenosti medzi profesionálmi na celom svete.

Stubajské údolie je už stáročia centrom pre kováčne dielne na spracovanie železa a ocele. V roku 1960 bol kováčmi založený spolok Stubai Werkzeugindustrie. Skladá sa z 21 podnikov, ktoré sa zameriavajú na rôzne produktové oblasti. Spoločnosť má v súčasnosti zastúpenie v 60 krajinách sveta.

Ponuka náradia STUBAI pokrýva aj iné oblasti: stavebníctvo, rezbárstvo, drevoobrábanie, lesníctvo, horolezectvo, bezpečnosť pri práci, ako aj širokú paletu klieští, skrutkovačov, bitov a kľúčov, rôzne druhy nožov a doplnkov (aj pre kulinárov).

Aj naša materská spoločnosť STRECHY SK, s.r.o. pri svojej práci používa profesionálne klampiarske náradie STUBAI.

Keď sa vyrobí lepší nástroj… bude za tým MARSHALLTOWN!

MARSHALLTOWN – profesionálne ručné náradie na spracovanie betónu, asfaltu a suchú výstavbu

Predstavujeme vám profesionálne ručné náradie so 130 ročnou tradíciou. MARSHALLTOWN disponuje celou škálou murárskych hladítok najvyššej kvality s rôznorodým použitím, profesionálnym náradím na úpravu a spracovanie betónu, asfaltu a náradím pre suchú výstavbu. Každý profesionál si nájde pre seba to pravé náradie.

Spoločnosť MARSHALLTOWN založili bratia Williamsovci v roku 1890 v severoamerickom mestečku Marshalltown (štát Iowa) ako malý obchod so strojmi na ulici East Church Street, kde opravovali bicykle a automobily a realizovali príležitostné objednávky nástrojov pre miestnych dodávateľov. Jeden miestny štukatér ich raz požiadal, aby mu prispôsobili niektoré nástroje. Zákazníka veľmi potešili takto vylepšené produkty. Bratia Williamsovci nato vyrobili ešte niekoľko stierok a uviedli ich na trh. To bol začiatok ich rozvoja…

V súčasnosti je spoločnosť MARSHALLTOWN jedným z najväčších výrobcov nástrojov na svete. Avšak aj napriek neustálemu napredovaniu a inováciám zostala verná svojim koreňom a stále vyrába nástroje špičkovej kvality, ktorá je pre nich prioritou.

Sme hrdí na to, že vám v našom REMESELNOM CENTRE môžeme ponúknuť kvalitu MARSHALLTOWN. Určite ju pri svojej práci oceníte.

close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.