RUUKKI – Stavebné riešenia pre strechy a fasádyREMESELNÉ CENTRUM | Objednajte u nás.
You are here:

RUUKKI

Stavebné riešenia pre strechy a fasády

Ruukki Construction | škandinávsky dodávateľ oceľových stavebných produktov a služieb pre strechy a steny

Ruukki Construction je škandinávsky dodávateľ oceľových stavebných produktov a služieb pre strechy a steny pre udržateľnú výstavbu s dlhoročnými skúsenosťami v oceliarskom a stavebnom priemysle. Zamestnáva približne 1 400 zamestnancov a prevádzkuje 10 špecializovaných výrobných závodov.

Silné zastúpenie v 10 krajinách Európy im umožňuje lokálne poskytovať služby zákazníkom pod hlavnými značkami RUUKKI a PLANNJA. Spoločnosť je súčasťou SSAB.

Strešné krytiny RUUKKI

Navrhnuté tak, aby Vám uľahčili život | Odolné voči slnečnému žiareniu, vode a poškriabaniu | Bohatá pestrosť výberu okolia a architektonických štýlov

Ruukki Monterrey Grand | S nádychom pálených škridiel
Ruukki Monterrey Grand

Prepožičiava streche nádych elegancie. Dizajn vyjadruje tradíciu pálených škridiel, avšak s vyššou vlnou ako je tomu pri krytine Monterrey. Monterrey Grand prichádza v troch prevedeniach: Ruukki 50 plus, Ruukki 40 a Ruukki 30. Vzájomne sa líšia povrchovou úpravou, a tým aj trvanlivosťou.

Ruukki Frigge | Moderná modulárna plechová strešná krytina
Ruukki Frigge | srdce vášho domova

Táto moderná modulárna plechová strešná krytina dokonale zapadá do súčasných architektonických trendov a potrieb všetkých zákazníkov. Vznikla vďaka spolupráci projektového tímu s klientmi a dodávateľmi, čo sa odráža na jej unikátnych vlastnostiach, ktoré pozitívne ovplyvňujú proces montáže, použitia a vzhľad celej strechy.

Ruukki Classic M | Krytina s pozdĺžnou mikroprofiláciou na celom povrchu panelov
Ruukki Classic M

Pozdĺžna mikroprofilácia na celom povrchu panelov zvyšuje prirodzenú pevnosť tejto krytiny, čo sa pozitívne prejavuje na väčšej odolnosti voči zvlneniu. Mikroprofilácia tiež zvýrazní atraktívny vzhľad strechy Classic a tým aj celého domu ako celku.

Ruukki Classic C | Oceľová strecha s jedinečným vzhľadom pre nadčasovú a trvácnu krásu
Ruukki Classic C

Oceľová strecha s jedinečným vzhľadom pre nadčasovú a trvácnu krásu. Jej profil pripomína tradičnú falcovanú krytinu, ale zároveň je moderný a štýlový. Táto krytina je vhodná pre rôzne architektonické štýly a je vynikajúcou voľbou pre strechy s nízkym sklonom.

Ruukki Classic D | Odolná a moderná oceľová strecha s jedinečným profilom s pozdĺžnymi drážkami
Ruukki Classic D

Odolná a moderná oceľová strecha s jedinečným profilom s pozdĺžnymi drážkami. Pripomína tradičnú falcovanú strešnú krytinu, pričom je zároveň moderná a štýlová. Táto krytina je takisto vhodná pre rôzne architektonické štýly. Doporučujeme ju pre strechy s nízkym sklonom.
Ruukki Classic D má skvelé prevedenie, je odolná a ľahko ošetrovateľná.

Ruukki Adamante | Pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domov, ktorí si potrpia na štýl
Ruukki Adamante | keď ide o štýl…

…Ruukki Adamante je tým najjednoduchším spôsobom ako zaujať.
Ruukki Adamante je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domov, ktorí si potrpia na štýl. Ak chcete originálny a nápaditý dom, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse. Napriek chladnému severskému pôvodu svojím vzhľadom evokuje príjemné stredomorské prostredie.

Ruukki Decorrey Grand | Ľahko sa udržiava a jednoducho sa montuje.
Ruukki Decorrey Grand | nie je tak drahá ako vyzerá

Táto ľahká krytina je efektnou a modernou voľbou novej strechy. Je pevná, ľahko sa udržiava a jednoducho sa montuje. Teraz v novom, vyššom prevedení. Jej vyšší profil dodáva streche štýlový vzhľad. Vďaka cenovej dostupnosti je Decorrey Grand rovnako vhodná aj na rekonštrukciu.

Záruka na prehrdzavenie pre Decorrey Grand je 40 rokov a záruka na farebnú stálosť je 15 rokov..

Ruukki Hyygge | Inovatívna strešná modulárna krytina s prelismi
Ruukki Hyygge | jednoduchosť a minimalizmus

Inovatívna strešná modulárna krytina s prelismi, ktorá sa vďaka jednoduchej a elegantnej forme radí k moderným architektonickým trendom. Vieme, že krása tkvie v detailoch.

Špeciálne navrhnutý systém originálneho príslušenstva dotvára estetický vzhľad a strecha zaručuje jej správne fungovanie. Kompletnú ponuku Ruukki Hyygge doplňujú bezpečnostné prvky a ďalšie príslušenstvo.

Ruukki Finnera | Elegantná, neobyčajne odolná a praktická strešná krytina
Ruukki Finnera | pohodová a nápaditá po každej stránke

Modulárna krytina Finnera nielen skrášli Vašu strechu, strecha bude taktiež neobyčajne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany výrobku zvyšuje odolnosť voči vplyvu počasia a vytvára nádherné jednoliate ukončenie strechy. To znamená, že získate najvyššiu kvalitu v rámci balíka, pripraveného na sklade u nás v REMESELNOM CENTRE.

Ručíme za to, že montáž strechy bude tak ľahká a plynulá, ako sa len dá. Konečný výsledok bude veľkolepý a vyhnete sa akýmkoľvek ťažkostiam..

Profil T20 | perfektný dizajn pre každú strechu
Profil T20 | perfektný dizajn pre každú strechu

Profil T20 je dostupný v štyroch variantoch: Ruukki 50 plus, Ruukki 40 a Ruukki 30 / 30 Matt.

Variant Ruukki 50 plus je dobrou voľbou pre moderné domy vo funkcionalistickom štýle, ktoré vyžadujú priamočiaru povrchovú úpravu exteriéru. Technická záruka je 50 rokov a záruka na farebnú stálosť 20 rokov.

T20 vo variante Ruukki 40 je univerzálne používaný pre širokú škálu novostavieb a rekonštrukcií privátneho, ale tiež priemyslového a administratívneho typu. Technická záruka je 40 rokov a záruka na farebnú stálosť 15 rokov. Variant

Ruukki 30 / 30 Matt je naopak vhodný pre väčšinu stavieb v poľnohospodárskom sektore, ako sú napríklad sýpky, stodoly, silá alebo budovy hospodárskych či priemyselných komplexov. Možnosť dodania profilu T20 s antikondenzačnou povrchovou úpravou.

Odkvapový systém SIBA

RUUKKI SIBA | Kvalitný a elegantný odkvapový systém v polkruhovom variante v škále 9 farieb

Predstavujeme vám kvalitný a elegantný odkvapový systém v polkruhovom variante v škále 9 farieb, ktorý bude perfektne fungovať a ladiť s každou strechou: oceľovou, škridlovou aj lepenkovou. Jeho hladké krivky predstavujú účinnú ochranu voči zachytávaniu nečistôt. Oceľové časti odkvapového systému s povrchovou úpravou GreenCoat RWS o hrúbke 35 μm zaručene odolajú aj tým najnáročnejším podmienkam.

Odkvapový systém je na vnútornej aj vonkajšej strane ošetrený vysoko kvalitným polymérom, ktorý zabezpečuje veľmi vysokú odolnosť.

Na kompletný odkvapový systém SIBA od spoločnosti Ruukki je poskytovaná výnimočná záruka na prehrdzavenie 30 rokov.

Strešné bezpečnostné produkty

RUUKKI | Strešné bezpečnostné produkty

K strechám neodmysliteľne patria aj strešné bezpečnostné prvky: rebríky, strešné lávky a snehové zábrany. Zaisťujú bezpečnosť vašej strechy ako aj vašu bezpečnosť vo chvíľach, kedy potrebujete zabezpečiť údržbu. Rovnako tak chránia osoby v okolí domu. Napríklad snehové zábrany zabraňujú zosunutiu snehu či ľadu.

Rebríky, strešné lávky a snehové zábrany od spoločnosti Ruukki sú kvalitným riešením pre všetky typy strešných krytín. Ponúkame vám ich s farebnou povrchovou úpravou alebo iba v pozinkovanom prevedení.

close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.