REMESELNÉ CENTRUM | Objednajte u nás.VELUX
You are here:

Nechajte svoju domácnosť voľne dýchať

Už takmer 80 rokov vytvára VELUX lepšie interiérové prostredie pre ľudí po celom svete tým, že cez strechu prináša do interiéru veľa denného svetla a čerstvého vzduchu.

Všetko to začalo v Dánsku, v roku 1941 jednoduchou myšlienkou zakladateľa Villuma Kanna Rasmussena transformovať nepoužívané tmavé podkrovia na svetlé obytné priestory plné denného svetla a čerstvého vzduchu. Táto inovatívna vízia posunula spoločnosť VELUX od jednej objednávky 12 strešných okien pre školu v Dánsku (Slagelse Vestre Skole) k jednému z najrenomovanejších dodávateľov stavebných materiálov na svete s výrobnými a predajnými operáciami so zastúpením vo viac ako 40 krajinách.

Názov VELUX predstavuje kombináciu skratky VE – pre ventiláciu a LUX – latinský názov pre svetlo.

Produktový program VELUX sa skladá zo širokej škály strešných okien a svetlíkov, ale ponúka aj riešenia pre ploché strechy. VELUX ponúka aj veľa druhov dekorácií, rolety, žalúzie, montážne doplnky či inteligentné výrobky na diaľkové ovládanie. Tieto produkty pomáhajú dosahovať zdravé a trvalo udržateľné vnútorné prostredie doma, ale aj v práci.

Kompletné portfólio produktov a technických informácií nájdete priamo na stránkach VELUX.

Sme radi, že aj naše REMESELNÉ CENTRUM je partnerom spoločnosti VELUX.

Prvý showroom VELUX na východnom Slovensku

Príďte k nám pozrieť si a vyskúšať produkty VELUX naživo.
Ste srdečne vítaní.

Kontaktujte nás ešte dnes!
close

Nenechajte si újsť novinky
a ponuky od nás!

Prihláste sa na ich odber.

Odoslaním formulára sa prihlasujem sa na odber e-mailových noviniek REMESELNÉHO CENTRA a vyjadrujem svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.